Havacılık ve Uzay Psikolojisi

Muzaffer Çetingüç

50,00 TL

HALKLA İLİŞKİLER UYGULAMASI - The Practice of Public Relations
Yazar(lar) Fraser P. Seitel,
Çeviren(ler) Arzu Kızbaz, Ayşen Gül Akkor, Bahar Eroğlu Yalın, Betül Önay, Burcu Öksüz, Burcu Önder, Cihan Becan, Ece Baban, İdil Karademirlidağ Suher, Merve Çerçi, Mine Saran, Murat Mengü, Nazlıhan Coşkun, Nurhan Babür Tosun, Safiye Kırlar Barokas, Seda Çakar Mengü, Selin Bitirim, Tuğçe Ertem, Yıldız Dilek Ertürk
Editör(ler) Seda Çakar Mengü
Barkod 9786053203032
ISBN 978-605-320-303-2
Fiyatı 41,67 TL
Ebatı 20,5x25,5
Sayfa Sayısı 446 - RENKLİ - KUŞE
Baskı Sayısı 12. Baskıdan Çeviri
Baskı Yılı Şubat, 2016
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Fraser Seitel'ın kaleme aldığı bu kitap, halkla ilişkiler çalışmalarını kuram ve uygulama iş birliği içinde profesyonel bilgi birikimi ile ele almaktadır. Sosyal medya, etik ve kurumsal iletişim alanına giren bütün çalışmalarla ilgili detaylı birçok bilgiyi bulabileceğiniz bir kitap olan Halkla İlişkiler Uygulaması'nda samimi, neşeli ve gerçekçi bir üslupla anlatılan olaylar; sizleri halkla ilişkilerin heyecanlı dünyasına sürükleyecek.
Sorun yönetimi, kriz iletişimi, sponsorluk, sosyal sorumluluk, itibar ve imaj yönetimi, yeni teknolojiler ve etik vb. ile ilgili konular nedenleri, sonuçları ve etkileriyle farklı halkla ilişkiler yöntem ve araçları bağlamında tartışılarak içselleştirilmeye çalışılmaktadır.
Akademik alana, öğrencilerimize, kurumlarının kapasitesini iyileştirmeye ve yükseltmeye çalışanlara, bu kurumların kamu kuruluşlarıyla dürüst ve etkin bir biçimde muhatap olan liderlerine yönelik yararlı ve gerekli bir rehberdir.

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

KAMU GÜVENLİĞİ POLİTİKALARI - Yerelden Küresele

Hasan Acar

45,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler
Aktif Düşünce Yayınları
Üniversite ve Eğitim Haber Portalı