Havacılık ve Uzay Psikolojisi

Muzaffer Çetingüç

50,00 TL

SAĞLIK BİLİMLERİ Örnek Araştırmalar Kitabı
Yazar(lar) Abdullah ARSLAN, Aklime SARIKAYA, Ali Osman TÜREL, Alişan YILDIRAN, Arash ALIZADEH YEGANI, Aslıcan ÇAKKALKURT, Aslıcan ÇAKKALKURT, Bengüsu MİRASOĞLU, Bora TAŞ, Burcu AVCIBAY VURGEÇ, Deniz ŞANLI, Derya DEVECİ, Dilan DENİZ, Duygu BUDAK, Elif Nur YILDIRIM, Esin SEVGİ DOĞAN, Fatih BAL, Fatih CABBAR, Fulya EREN, Furkan ESMERAY, Gülay OYUR ÇELİK, Gülay TAMER, Gülüzar ÖZBOLAT, Hatice YAREN KULOĞLU, Hidayet TUTUN, Hüseyin Avni EROĞLU, İbrahim Hanifi ÖZERCAN, İzzet AYDEMİR, Kadir Emre BUĞDAYCI, Kemal Erdinç KAMER, Kudret YENİLMEZ, Kübra DEMİR ÖNDER, Kübra YILMAZ ŞENYUZ, Leyla ZENGİN, M. Çağrı BURDURLU, Medine KARADAĞ ALPASLAN, Mehmet UYAR, Melek YÜCE, Murat EREM, Murat SARIÇAM, Mustafa Kemal SARIBAY, Nilgün GÜLER KUŞÇULU, Nurgül ARPAG, Nursen BOLSOY, Nurten DAYIOĞLU, Özden DEDELİ ÇAYDAM, Özge ERTENER, Pelin TELKOPARAN AKILLILAR, Pınar Özge BAŞARAN, Rüstem Anıl UĞAN, Selin Gamze SÜMEN, Sema KOÇAŞLI, Serap KARAKIŞ AKCAN, Serkan İrfan KÖSE, Sertaç AKSAKALLI, Sezgi ÇINAR PAKYÜZ, Sibel ŞENTÜRK, Sinem ESKİDEMİR, Teoman BAŞARAN, Timur KOCA, Tolga ERSÖZLÜ, Tuna GÜMÜŞ, Volkan Ç. DAĞAŞAN, Yasemen ADALI, Yasemin ÖZYER, Yavuz ASLAN, Yonca ÇİÇEK OKUYAN
Editör(ler) İnci Gülmez, Duygu Sevim
Barkod 9786057928238
ISBN 978-605-7928-23-8
Fiyatı 92,59 TL
Ebatı 16x23,5
Sayfa Sayısı 784
Kağıt/Renk 1. Hamur / Tek Renk
Baskı Sayısı 1. Baskı
Baskı Yılı Kasım, 2018
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Bilgi teknolojilerinin ilerlemesiyle üretilen bilgide büyük bir artış söz konusu olmuştur. Bu hızlı ve fazla üretim aynı zamanda beraberinde hızlı tüketimi, bilgi kirliliğini ve bilginin kaybolması sorununu da getirmiştir. Bu yüzden; nitelikli bilgilerin bir araya getirilmesi, bir süzgeçten geçirilmesi ve toplu olarak yayımlanması oldukça mühim bir konu haline gelmiştir.
Elimizdeki bu eser, alan uzmanı editörlerin birbirine yakın çalışmaları bir hakem sürecinden geçirdikten sonra bir araya getirdiği, alanda yeni çalışmaya başlayan, birbirine yakın bilimlerin çalışmalarını merak eden lisans ve lisansüstü öğrenciler, akademisyenler veya bu alana ilgi duyan kişilerin istifadesine sunduğu uzun soluklu bir çalışmanın ürünüdür.
Kitabı okuyanların, araştırmaya, düşünmeye, yazmaya heves edenlerin beklenti ve umutlarına merhem olmak dileğiyle...

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

KAMU GÜVENLİĞİ POLİTİKALARI - Yerelden Küresele

Hasan Acar

45,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler
Aktif Düşünce Yayınları
Üniversite ve Eğitim Haber Portalı