Uyuşturucu Madde Bağımlılığı

Salih Yaşar Özden

32,00 TL

PERAKENDE YÖNETİMİ STRATEJİK BİR YAKLAŞIM - Retail Management A Strategic Approach
Yazar(lar) Barry Berman, Joel R. Evans, Patrali Chatterjee
Çeviren(ler) Adülkadir Öztürk, Ahu Ergen, Atilla Yücel, Azize Şahin, Bilgen Akmermer, Burcu İnci, Eda Yaşa Özeltürkay, Emel Yarımoğlu, Erol Ustaahmetoğlu, Ersin Burnaz, Filiz Bozkurt Bekoğlu, Gülçin Bilgin Turna, Güler Yanık, Hasan Ayyıldız, İlknur Bilgen, İsmail Bektaş, K. Ilgın Çakıroğlu, Murat Gülmez, Nurcan Yücel, Seda H. Bostancı, Seda Yıldırım, Yücel Öztürkoğlu
Editör(ler) Erol Ustaahmetoğlu
Barkod 9786057928894
ISBN 978-605-7928-89-4
Fiyatı 65,00 TL
Ebatı 21,5x27,5
Sayfa Sayısı 590
Kağıt/Renk Kuşe / Renkli
Baskı Sayısı 13. Basımdan Çeviri
Baskı Yılı Mart, 2019
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Perakende Yönetimi Stratejik Bir Yaklaşım kitabı; stratejik perakende yönetimine genel bakış, durum analizi, hedef müşteriler ve bilgi toplama, mağaza yer seçimi, perakende işletme yönetimi, ürün yönetimi ve fiyatlandırma, müşteriyle iletişim kurma ve son olarak hepsini bir araya getirme olmak üzere sekiz kısım ve yirmi bölümden oluşmaktadır. Kitapta; her bölümle ilintili olarak perakendecilikte etik, perakendecilikte kariyer, dünya çapında perakendecilik ve perakendecilikte teknoloji konuları ele alınmıştır. Ayrıca her kısım sonunda verilen gündelik yaşamdan somut kısa vakalar ve kapsamlı vaka örnekleri konuların daha iyi anlaşılmasına katkı sağlamaktadır.
Kitap; lisans ve lisansüstü öğrencilerine, akademik çalışma yapan öğrenci ve akademisyenlere, perakende yöneticilerine ve son olarak kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkese yararlı olacak temel bir kaynaktır.

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

PEYZAJ BİTKİLERİ – I (Açık Tohumlu Bitkiler – Gymnospermae)

Murat ZENCİRKIRAN

60,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler
Aktif Düşünce Yayınları
Üniversite ve Eğitim Haber Portalı