YATIRIMLARIN TEMELLERİ - Essentials of Investments

Zvi Bodie, Alex Kane, Alan J. Marcus

70,00 TL

ÇOCUK VE ERGENLERDE DUYGUSAL VE DAVRANIŞSAL BOZUKLUKLAR / Children and Adolescents with Emotional and Behavioral Disorders
Yazar(lar) Vance L. AUSTIN, Daniel T. SCIARRA, Pearson
Çeviren(ler) Gamze SART, Hatice ERGiN, Tamer ERGiN, Rezzan GÜNDOĞDU, Ş. Rana TANRIDAĞ, Ümit SAHRANÇ, Mustafa ÖZEKES, Yasemin YAVUZER, Öner ÇELİKKALELİ,
Editör(ler) Mustafa ÖZEKES
Barkod 9786051331775
ISBN 978-605-133-177-5
Fiyatı 48,00 TL
Ebatı 17x24
Sayfa Sayısı 508
Baskı Sayısı 1. Basımdan Çeviri
Baskı Yılı Kasım, 2017
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Bu kitap; duygusal ve davranışsal bozukluklara sahip öğrenciler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen sınıf öğretmenleri, özel eğitim öğretmenleri ve alanda çalışan uzmanlar için hazırlanmış giriş niteliğinde bir uygulama kitabıdır.
Her bir bozukluğun nedeni, tanımlanması, güncel araştırmalar ışığında verilmeye çalışılmış ve okul ortamındaki pratik uygulamalarla da anlatım zenginleştirilmiştir. Bunlara ek olarak belirli bir bozukluğun tüm yönlerine ilişkin temel yaklaşımla birlikte bilimsel olarak geliştirilmiş müdahale yöntemleri de verilmeye çalışılmıştır.
Bu kitabın alanda yeni çalışmaya başlayan öğretmenler kadar güncel verilerle desteklenen tanı koyma ve müdahale stratejilerine önem vermesi nedeniyle alanda uzun süredir çalışmakta olan öğretmenlere ve uzmanlara da yararlı olacağını düşünmekteyiz.

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

KERVAN - Roman - Die Karawane

Galsan Tschinag

16,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler
Aktif Düşünce Yayınları
Üniversite ve Eğitim Haber Portalı