Havacılık ve Uzay Psikolojisi

Muzaffer Çetingüç

50,00 TL

TAYLOR KLİNİK HEMŞİRELİK BECERİLERİ - Bir Hemşirelik Süreci Yaklaşımı - TAYLOR’S CLINICAL NURSING SKILLS - A Nursing Process Approach (CD İlaveli)
Yazar(lar) Pamela LYNN, Wolters Kluwer Health | Lippincott Williams & Wilkins
Çeviren(ler) Ayşegül İŞLER, Ayşegül KOÇ, Bilgi Gülseven KARABACAK, Ebru EREK KAZAN, Elif ÜNSAL AVDAL, Esra AKIN KORHAN, Eylem Paslı GÜRDOĞAN, Fatma CEBECİ, Fatoş KORKMAZ, Gülay İPEK ÇOBAN, GÜLENDAM HAKVERDİOĞLU, Gülşah GÜROL ARSLAN, Gülten SUCU DAĞ, Havva ÖZTÜRK, Hicran BEKTAŞ, Kıvan ÇEVİK, Kübra YILMAZ, Naile ALANKAYA, Nazike DURUK, Nigar ÜNLÜSOY DİNÇER, Nurten TERKEŞ, Özden DEDELİ ÇAYDAM, Özlem UĞUR, Öznur USTA YEŞİLBALKAN, Rahşan ÇAM, Selma ATAY, Serpil İNCE, Şerife KARAGÖZOĞLU, Tülay SAĞKAL, Yeliz AKKUŞ, Zeynep GÜNEŞ, Zöhre IRMAK
Editör(ler) Hicran BEKTAŞ
Barkod 9786053200987
ISBN 978-605-320-098-7
Fiyatı 101,85 TL
Ebatı 21,5x27,5
Sayfa Sayısı 1024 - RENKLİ KUŞE
Baskı Sayısı 3. Baskıdan Çeviri
Baskı Yılı Mart, 2015
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Taylor Klinik Hemşirelik Becerileri: Bir Hemşirelik Süreci Yaklaşımı, hemşirelik öğrencilerine ve mezun hemşirelere güvenli ve etkili hasta bakımında bilişsel, teknik, kişiler arası ve etik/yasal becerileri kullanmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu kitap acemilikten ileri düzeye kadar tüm hemşirelerin gereksinimlerini karşılamak için yazılmıştır. Kitapta hasta bakımının temel prensipleri, hemşirelik süreci, hemşirenin karşılaşabileceği beklenmedik durumlar ve bu durumları çözmek için kullanılabilecek ilişkili uygulamalar, kritik durumlarda uygulanacak beceriler ele alınmaktadır. Özel durumlarda kullanılabilecek hemşirelik becerileri ile ilgili 1.000'den fazla fotoğraf ve illüstrasyon bulunmaktadır. Ayrıca, kullanılabilir becerileri destekleyen en iyi uygulama rehberleri ve/veya araştırmaya dayalı kanıtlar mevcuttur. Her bölümün içeriğini geliştirmek için kitabın sonunda uygun vaka çalışmaları yer almaktadır. Tüm öğrenme stilleri içerisinde bakım ele alınmakta, öğrenci dostu yazma stili öğrencilerin kavramalarını ve bilgiyi korumalarını sağlamaktadır. Kapsamlı resimlerle anlatım önemli uygulamaların anlaşılmasına olanak tanımaktadır. Özellikle, sağlık alanında öğrenim gören öğrenciler, mezunlar, alanlarda çalışan akademisyenler ve ilgi duyanlar için kaynak kitap olma özelliği göstermektedir.

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

KAMU GÜVENLİĞİ POLİTİKALARI - Yerelden Küresele

Hasan Acar

45,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler
Aktif Düşünce Yayınları
Üniversite ve Eğitim Haber Portalı