PROFESYONEL AŞÇILIK - Professional Cooking

Wayne Gisslen

180,00 TL

PAZARLAMA ARAŞTIRMASI, Marketing Research
Yazar(lar) Alvin C. Burns, Ronald F. Bush, Pearson
Çeviren(ler) Aslıhan Kıymalıoğlu, Betül Çal, Burak Nakıboğlu, Ceyda Aysuna Türkyılmaz, Deniz Zeren, İbrahim Alkara, Muammer Zerenler, Nurdan Sevim, Onur Çelik, Öznur Özkan Tektaş, Raife Meltem Yetkin Özbük, Selçuk Burak Haşıloğlu
Barkod 9786053200741
ISBN 978-605-320-074-1
Fiyatı 50,00 TL
Ebatı 17x24
Sayfa Sayısı 482 - Renkli
Baskı Sayısı 7. Baskıdan Çeviri
Baskı Yılı Ekim, 2015
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Pazarlama Araştırması, öğrencilere yönelik olarak tasarlanmış, pazarlama araştırmasının temellerini açıklayan alanında iyi bir kitaptır. Ayrıca, konuların işleniş biçimi uygulayıcılara da yol gösterici niteliktedir. Kitap, pazarlama araştırması süreci, araştırma tasarımı, nitel ve nicel araştırma teknikleri, ölçme, örneklem seçimi, örnek hacmi belirleme, hipotez testleri, veri analizi, rapor hazırlama vb. pazarlama araştırması konularına ek olarak pazarlama araştırması sektörü, test pazarlaması, paketlenmiş bilgi hizmetleri ve veri kalitesi konularının detaylı olarak incelendiği 16 ayrı bölümden oluşmaktadır. Hemen her bölüm,“etik düşünce”, “sosyal medya pazarlaması”, “gerçek yaşamdan uygulama”, “aktif öğrenme” ve “küresel uygulama” başlıkları ile ana metinden bağımsız olarak oluşturulmuş ve pazarlama araştırmasını daha iyi kavramaya yönelik çeşitli içerikler sunmaktadır.
Kitap, her bölüme ilişkin sorular, öğrendiklerinizi birleştirin adı altında çeşitli alıştırmalar ve örnek olay çalışmaları içermekte ve birçok istatistiksel analizin SPSS ile nasıl gerçekleştirileceğine yer vermektedir.
Zengin içeriği ile sadece öğrencilere değil, konu ile ilgilenen herkese yararlı bir kaynak olacaktır.

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

ANADOLU ˝Türk Mutfağında Bir Macera˝ / ANATOLIA ˝Adventures In Turkish Cooking˝

Somer Sivrioğlu, David Dale

120,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler