Erken Çocukluk Döneminde GELİŞİMİN ve ÖĞRENMENİN DEĞERLENDİRİLMESİ ve DESTEKLENMESİ / Assessing and Guiding Young Childiren's Development and Learning

Oralie Mcafee, Deborah J. Leong

38,00 TL

Nobel Yayın Grubu Kurumsal Mail Adresi: - nobel@nobelyayin.com -

Yayın Başvurusu Kurumsal Mail Adresi: - yayinkurulu@nobelyayin.com -

Dağıtım ve Sipariş Kurumsal Mail Adresi - siparis@nobelyayin.com -


Genel Yayın Yönetmeni: Nevzat Argun - nargun@nobelyayin.com -


Yayın Koordinatörleri:


Alper Tok

• Yayın Danışmanı


Nobel Akademik Yayıncılık

• Yayın Danışma ve Koordinasyon - nobelakademik@nobelyayin.com -


Editörler:


Gürbüz Ozan - gurbuz@nobelyayin.com -

• İktisadi-İdari ve İletişim Yayın Editörü

Onur Uysal - onur@nobelyayin.com -

• Eğitim, PDR ve Psikoloji Yayın Editörü

Sadık Küçükakman - sadik@nobelyayin.com -

• Nobel Bilimsel Eserler Yayın Editörü

• Fen-Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Yayın Editörü



Dağıtım ve Satış Müdürü: Emrah Dursun - emrah@nobelyayin.com -

Muhasebe Müdürü: Mutlu Ilgın Uslu - muhasebe@nobelyayin.com -

Matbaa-Baskı Takip: Yavuz Şahin - yavuz@nobelyayin.com -


İstanbul Ofis:


Hakkı Biroğlu - hakki@nobelyayin.com -

Merve Biroğlu - merve@nobelyayin.com -



İnternet Satış:


nobelkitap.com / atlaskitap.com: Emre Akkuş - emre@nobelyayin.com -

nobelcocuk.com: Yeşim Güralp - yesim@nobelyayin.com -



Logolarımız

Logolarımızı indirmek için tıklayınız



Bizi Şekillendiren Kültür SOSYAL VE KÜLTÜREL ANTROPOLOJİYE GİRİŞ

Ferzan Durul, Gözde Aynur Mirza, Özgür Dirim Özkan, Melin Levent, Mehmet Gürlek, Uğur Zeynep Güven, M. Tolga Uslu, Süleyman Şanlı, Sanem Kulak Gökçe, Abdurrahman Yılmaz, Ebrar Akıncı, Mehtap Demir

38,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler