Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri

Nilüfer VOLTAN ACAR

28,00 TL

Nobel Yayın Grubu Kurumsal Mail Adresi: - nobel@nobelyayin.com -

Yayın Başvurusu Kurumsal Mail Adresi: - yayinkurulu@nobelyayin.com -

Dağıtım ve Sipariş Kurumsal Mail Adresi - siparis@nobelyayin.com -


Genel Yayın Yönetmeni: Nevzat Argun - nargun@nobelyayin.com -


Yayın Koordinatörleri:


Alper Tok

• Yayın Danışmanı


Nobel Akademik Yayıncılık

• Yayın Danışma ve Koordinasyon - nobelakademik@nobelyayin.com -


Editörler:


Gürbüz Ozan - gurbuz@nobelyayin.com -

• İktisadi-İdari ve İletişim Yayın Editörü

Onur Uysal - onur@nobelyayin.com -

• Eğitim, PDR ve Psikoloji Yayın Editörü

Sadık Küçükakman - sadik@nobelyayin.com -

• Nobel Bilimsel Eserler Yayın Editörü

• Fen-Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Yayın Editörü



Dağıtım ve Satış Müdürü: Emrah Dursun - emrah@nobelyayin.com -

Muhasebe Müdürü: Mutlu Ilgın Uslu - muhasebe@nobelyayin.com -

Matbaa-Baskı Takip: Yavuz Şahin - yavuz@nobelyayin.com -


İstanbul Ofis:


Hakkı Biroğlu - hakki@nobelyayin.com -

Merve Biroğlu - merve@nobelyayin.com -



İnternet Satış:


nobelkitap.com / atlaskitap.com: Emre Akkuş - emre@nobelyayin.com -

nobelcocuk.com: Yeşim Güralp - yesim@nobelyayin.com -



Logolarımız

Logolarımızı indirmek için tıklayınız



Klinik Psikolojide Kullanılan Psikoterapi Yöntemleri

Beril Zeynep Hacıosman, Berk Efe Altınal, Didem Dilge Yıldırım, Elif Çarpar, Elif Güneri Yöyen, Elif Mutlu, Esra Akcan, Fatih Bal, Fatma Biçer, Gizem Selcan Arslandoğdu, Hale A. Kahyaoğlu Çakmakcı, Hasan Sezeroğlu, İlhan Bozkurt, Kahraman Güler, Merve Çalık, Mesut Yavuz, Nuşin Bilgin, Ömer Akgül, Onur Okan Demirci, Pelin Hazer, Rıdvan Üney, Sevcan Karakoç Demirkaya, Tuncay Barut

48,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler